Biz Kimiz

Şirket Profilimiz

  • 2015 yılı ilk çeyreğinde kurulmuştur.
  • Danışmanlık, araştırma, geliştirme ve mühendislik firmasıdır.
  • Ekibin tamamı ulusal-uluslararası iş tecrübesine sahiptir.
  • Uzun yıllar sonucunda, bilişim sektöründe kazanmış olduğumuz deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak adına yola çıktık.
  • Kurucu ortaklarımız ve çalışanlarımız 10+ yıldan bu yana birçok sektörel proje ve yönetim deneyimine sahiptir.

 

Farkımız

  • Güçlü ve deneyimli ekibimiz,
  • Stratejik düşünme ve analiz yeteneğimiz,
  • Farklı sektörlerdeki bilgi ve tecrübe birikimimiz,
  • İstikrarlı ve odaklı hizmet becerimiz.

 

İşimizi gerçekten severek yapıyoruz

Başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Zone Security ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanında gelişebilmek için çaba harcıyor.

 

İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz

Hiçbir entegratör firmasının yapmadığı kadar çok tasarım, proje, sistem-güvenlik teknolojileri ve yenilikçi teknoloji gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacak şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

 

Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz

Diğer entegratör firmalarından farklı olarak, önemli projelere imza atmış proje yöneticilerini ve entegratör firmalarını örnek alıyoruz. Sürekli olarak global alanda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz. Bir proje için Ar-Ge çalışması yaptığımızda, mutlaka ilk olarak müşterimizin işini yurt dışında başarı ile sürdüren firmaların altyapılarını inceliyoruz ve bu projeleri örnek alıyoruz.

 

Bahane değil çözüm üretiyoruz

Yapmaya çalıştığımız işin, tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

 

Disiplinli ve programlı çalışıyoruz

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.